طراحی سایت ، دانشگاه آزاد طراحی سایت شرکت بنز - ایران طراحی وب سایت ، رنگ سحر طراحی سایت ، پاکسان طراحی سایت ، شرکت داروگر طراحی سایت ، آچاچی طراحی سایت ،  قرض الحسنه والفجر طراحی سایت ،  هگزان طراحی سایت ، صداو سیمای البرز طراحی سایت ، نگار پرتو طراحی سایت ، شرکت قافلانکوه طراحی سایت ، ترخون

دسترسی سریع به مقالات :

 طراحی وب سایت

بهینه سازی (سئو) وب سایت

تجارت الکترونیک

 ترفندهای کامپیوتری

 کامپیوتر و سخت افزار

آرشیو مقالات

راه های افزایش بازدیدها در طراحی وب سایت

همان طوری که در فروشگاههای معمولی شما دوست دارید که مشتریان بیشتری به فروشگاه شما مراجعه کنند برای بازدیداز سایت شما در فروش اینترنتی نیز وضع به همین منوال است چرا که بازدید بیشتر از کالاها یعنی داشتن خریداران بیشتر پس باید با روش های مناسب و تدابیری که اتخاذ می کنید مشتریان را به کرات به سایت خود بکشانید. البته ترافیک مکرر سایت باید در راستای بازار هدف باشد .برای مثال اگر مسابقه ای گذاشته اید که بچه ها را به بازار هدفتان جذب کنید، نباید یک نانوا را برنده اول کنید. در موردی که بازار هدف تان خانواده ها یا خانه دارها هستند نیز همین طور است . اگر هدفتان متخصصین امر تجارت هستند اغلب ممکن است به روش های قاپیدن مشتری  علاقه مند باشد . بعلاوه هنگام  انجام هر شکل از بازاریابی درون خطی باید اهداف تان را در نظر داشته باشید زیرا هیچ گاه نباید به اعمالی نا مناسب دست بزنید که مخاطبین را از خود منزجر نمایید.

جهت بازدید های مکرر از صفحه What's New  ( تازه ها ) استفاده کنید
این صفحه در سایتهای مختلف معانی مختلفی می تواند داشته باشد. در برخی سایت ها از این صفحه برای آشنایی بازدید کنندگان با تغییرات و اضافات سایت استفاده می شود. این صفحه به راحتی از صفحه شروع سایت قابل دسترسی است . بنابراین بازدیدکنندگان به جستجوی کل سایت نیازی ندارد. اگر وقتی بازدیدکنندگان به این صفحه می آیند هر بار با چیزهای جالبی برخورد کنند مسلماً هر از گاهی به این صفحه سری خواهند زد. اگر غیر از این باشد ، یعنی اگر بازدیدکننده به سایت بیایید.
و این صفحه را بخواند و چیز جدید و جالبی نیابد احساس می کند 20 دقیقه از وقت خود را بی جهت تلف کرده است در این صفحه می توانید با بازاریابی اجازه ای از طریق در خواست از بازدیدکننده به دادن E-mail خود و آگاه سازی او با تازه های سایت باعث تقویت ترافیک مکرر بشوید. گرفتن E-mail مخاطبین یک گام به سمت وارد کردن آن ها به انجمن درون خطی تان است.
برخی دیگر از سایتها صفحه "What ,s New" یا تازه ها حاوی خبر های تازه ای از صنایع آن ها و یا خط تولید آن هاست . در هر حال این صفحه باید مورد علاقه بازار هدفتان باشد. باز هم می توانید از بازدیدکنندگان بخواهید تا E-mail  خود را به شما بدهند تا از خدمات و محصولات تازه شما مطلع شوند این کار به برگشت مجدد آن ها کمک می کند.
 
اقلام  رایگان – که همه خواهان آن هستند
رایگان بخشیدن برخی اقلام ، راهی برای افزایش ترافیک است. همه از خرید رایگان استقبال می کنند. اگر در هر هفته کمی ببخشید مطمئن باشید که ترافیک مکرری با جریان منظمی خواهید داشت. اگر در سایت تان فروش رایگان داشته باشید صفحات شما و لینک سایت شما در فهرست سایت هایی که در اینترنت به معرفی سایت های دارای فروش رایگان می پردازند خواهد آمد برای یافتن فهرست اقلام رایگان ، در یک موتور جستجوگر رفته جستجو روی " "Free Stuff Link یا  Free Stuff Index" " را انجام دهید . تعجب می کنید که چه بسیارند افرادی که چیزهایی را به صورت رایگان از طریق درون خطی  در اختیار دیگران می گذارند .
لازم نیست هر چیزی را به هر کسی ببخشید. می توانید هر هفته قرعه کشی کنید و از داوطلبین بخواهید که آیا علاقه مند به آگاه شدن از نتیجه و برنده قرعه کشی هستند که در این صورت به شما اجازه خواهند داد که به آن ها E-mail بفرستید. سایتLobster Direct  نمونه ای از سایتهایی است که قرعه کشی ماهانه  دارند. با برنده شدن در آن می توانید در ضیافت شام آن ها شرکت نمایید. بنابراین خیلی ها هر ماه به این سایت مراجعه می نمایند تا برنده ضیافت شام لا بستر شوند. وقتی قرعه کشی انجام شد، لا بستر ، برنده قرعه کشی را با فرستادن E-mail  به همگان اعلام می دارد و در همین زمان است که فرصت آن را می یابد که ویژگی های ماه اخیر را به اطلاع او برساند.
اگر فقط می خواهید مردم را از بازار هدف تان به سایتتان بیاورید محصولات فکری نظیر محافظ صفحه نمایش ، بازی های شرکتی، برنامه های کمکی و غیره به آن ها ندهید. سعی کنید چیزهایی به آن ها بدهید که آن را علاقه مند به حوزه دلخواه خود کنید. اگر از ترافیک سایت خود نگرانی ندارید چیزهای مفیدی که هر کسی می خواهد بدهید . سعی کنید که آرم و URL شرکت شما را داشته باشد. وقتی آن را آماده کرده به عنوان فایل قابل دریافت در اینترنت دور بزند مردم به یاد شما خواهند افتاد و به بازدید سایت شما می آیند. دادن یک Mousepad با آرم و URL شرکت نیز نمونه خوبی است.
 هر چند وقت اقلام رایگان خود را عوض نموده به مرم نیز بگویید که هر چند وقت آنرا تغییر می دهید. چیزهایی مثل " ما هر هفته اقلام رایگان خود را عوض می کنیم ." " باز هم برگردید "و یا جهت اطلاع از تغییر در اقلام رایگان مااینجا را کلیک نمایید. خوب کار می کنند.
اقلام رایگان فرصت بازاریابی ویروسی را به خوبی به شما خواهد داد. در کنار اقلام رایگان ، دکمه" Tell a friend about this  " (این را به دوستت بگو) را حتماً داشته باشید تا بازدید کنندگان سایت شما به سادگی و به سرعت آن را به دوستانشان بگویند.
با بخشش های موردی ، طعم خوب محصولات تان را بچشانید
از شیوه بازاریابی مرسوم استفاده کنید و نمونه های رایگان از محصولاتتان را از طریق وب سایت به مردم بدهید. پس از دادن آن نمونه ها با E-mail آن ها را پی جویی نمایید. نظر آن ها را بپرسید، اینکه آیا مشکلی داشته اند و یا سوالی دارند یا نه. از آن بخواهید برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت شما برگردند و تخفیفهایی را در فروش نگارش معمولی آن محصول به آن ها بدهید. از آن ها بخواهید که آیا دوست دارند از طریق E-mail از تغییر در اقلام رایگان مطلع گردند. این کار به شما اجازه می دهد که به صورت مرتب به بازدیدکنندگان سایت خود E-mail فرستاده آن ها را از وضعیت اقلام رایگان مطلع سازید. بعلاوه امکان این را می یابید که افکار آن ها را با اطلاعات جدید سایت خود ، محصولات خود و یا شرکت خود بهنگام نمایید. این مسئله آن ها را ترغیب می نماید که دوباره به بازدید سایت شما بیایند. مطمئن باشید که فایل امضای خود را در پیام E-mail  خود قرار داده اید. اقلام رایگان نیز فرصت بزرگی برای بازاریابی ویروسی در اختیار شما می گذارد.
مقاومت در برابر بن ها و کوپن های تخفیف دار مشکل است
بن ها و کوپن هایی را که از سایت شما قابل چاپ باشند عرضه کنید. برای افزایش دیدارهای مکرر، می توانید کوپن ها و بن ها را روزانه یا هفتگی عوض کنید. اگر مردم بدانند که در سایت شما معامله خوبی می توانند بنمایند به آنجا خواهند آمد. این کار تدبیر خوبی در ارتباط با اقلام رایگان مورد استفاده است. اگر مردم نمونه رایگان را پسند نمودند به آن ها کوپنی بدهید تا نگارش معمولی آن جنس را با تخفیف بخرند. اگر آن ها نگارش معمولی را پسندیدند دوباره هم احتمال دارد که آن را با قیمت کامل بخرند و یا آن را به دوستی سفارش نمایند. بعلاوه می توانید از مردم بپرسید که آیا دوست دارند موقع تغییر در کوپن های سایت از طریق E-mail مطلع شوند. باز هم فرصتی بدست می آورید تا اطلاعات تازه ای راجع به تجارت خود به آن ها بدهید. اگر علاوه بر سایت وب مکانی فیزیکی نیز دارید ارائه کوپن ها و بن ها ایده بسیار مطلوبی است. همین ها خود راهنما و پیشقدم مشتریان در آمدن به فروشگاه شما خواهند بود.
ضمناً می توانید کوپن هایی به شکل آگهی بنر را توسعه دهید که به سایت شما لینک شود که در آنجا کوپن را می توان چاپ کرد. آگهی های بنر را باید روی سایت هایی قرار داد که بازار هدف در آنجاست. شما می توانید با این کوپن ها با سایت غیر رقیبی که به دنبال بازار هدف مشابه شما هستند معامله کنید به این صورت که از طریق کوپن شما که در سایت آن ها ست به سایت شما بتوان لینک شد و از طریق کوپن آن ها که در سایت شماست به سایت آن ها بتوان لینک شد.
ارائه کوپن از وب سایت هزینه سرباری را نیز کاهش می دهد زیرا مردم با چاپگرهای خودشان از کوپن ها چاپ می گیرند. بنابراین شما کاغذ مصرف نمی کنید. به خاطر داشته باشید که برروی کوپن ها عناوین و شرایطی ایجاد شود تا ارزش چاپ داشته باشد . برای مثال باید یک تاریخ انقضاء بر روی آن در نظر بگیرید. کسی که کوپن شما را چاپ کند از فروشگاه شما بازدید نموده سعی در استفاده از آن می نماید . کسانی که پس از تاریخ انقضاء کوپن را ارائه نمایند نخواهید پذیرفت بنابراین مردم ترغیب می شوند که هر چه سریعتر مراجعه نموده سپس برگردندو کوپن های بیشتری بگیرند. امروزه سایتهای مرتبط با کوپن در اینترنت بسیار است . CoolSaving.com شبکه کوپنی درون خطی است که موسسات تجاری در آن به دادن آگهی و کوپن های کالا و خدماتشان اقدام می نمایند. سایت مزبور از سال 1997 شروع بکار کرده تنها تنها به موسسات تجاری واقع در آمریکا خدمت ارائه می نماید. سایت هایی از این دست برای تبلیغ بنگاه تجاری افرادی که در پی ترافیک بالا هستند مفید است. اگر قصد عرضه کوپن از سایت تان را دارید قرار گرفتن در فهرست چنین سایت هایی برایتان خیلی مفید خواهد بود. البته اگر تجارت شما در حد ملی نیست باید ببینید که در حوزه جغرافیایی بازار هدف شما چه شبکه های کوپنی فعالیت می کنند. کوپن ها فرصت هایی مناسب برای بازاریابی ویروسی هستند
اقلام ویژه و تبلیغات
 برروی سایت تان می توانید بخش تبلیغات اقلام ویژه را در نظر بگیرید و هر از گاهی آنرا تغییر داده به بازدیدکنندگان خود بگویید که : هر هفته اقلام ویژه می دهیم سایت ما را به خاطر بسپارید و دیگر بار به آن بازگردید.
با اینکه می توانید از بازاریابی اجازه ای بهره گیرید. مثلاً به صورت : ما هر هفته اقلام ویژه مان را تغییر می دهیم . اینجا کلیک کنید تا شما را از بهنگام سازی آن مطلع گردانیم و یا به صورت: جهت دریافت اقلام ویژه الکترونیکی مه به صورت هفتگی اینجا کلیک کنید. اگر از طریق E-mail اقلام ویژه الکترونیک برای بازدیدکنندگان ارسال می کنید مطمئن گردید که به آن ها دلیلی برای بازدید از سایت خود داده اید و متن ارتباطی مناسبی را در E-mail ارسالی به آن ها تعبیه نمودید.

 

امضا قرارداد طراحی سایت موسسه تمدن

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت هلدینگ بوتیتا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت دکتر سماواتیان

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت صرافی حسین زاده

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت شرکت به ویرا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت موسسه تمدن

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت هلدینگ بوتیتا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت دکتر سماواتیان

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت صرافی حسین زاده

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت شرکت به ویرا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت موسسه تمدن

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت هلدینگ بوتیتا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت دکتر سماواتیان

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت صرافی حسین زاده

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت شرکت به ویرا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت موسسه تمدن

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت هلدینگ بوتیتا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت دکتر سماواتیان

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت صرافی حسین زاده

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت شرکت به ویرا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت موسسه تمدن

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت هلدینگ بوتیتا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت دکتر سماواتیان

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت صرافی حسین زاده

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت شرکت به ویرا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت موسسه تمدن

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت هلدینگ بوتیتا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت دکتر سماواتیان

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت صرافی حسین زاده

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت شرکت به ویرا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت موسسه تمدن

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت هلدینگ بوتیتا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت دکتر سماواتیان

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت صرافی حسین زاده

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت شرکت به ویرا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت موسسه تمدن

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت هلدینگ بوتیتا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت دکتر سماواتیان

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت صرافی حسین زاده

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت شرکت به ویرا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت موسسه تمدن

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت هلدینگ بوتیتا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت دکتر سماواتیان

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت صرافی حسین زاده

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت شرکت به ویرا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت موسسه تمدن

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت هلدینگ بوتیتا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت دکتر سماواتیان

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت صرافی حسین زاده

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت شرکت به ویرا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت موسسه تمدن

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت هلدینگ بوتیتا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت دکتر سماواتیان

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت صرافی حسین زاده

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت شرکت به ویرا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت موسسه تمدن

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت هلدینگ بوتیتا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت دکتر سماواتیان

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت صرافی حسین زاده

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت شرکت به ویرا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت موسسه تمدن

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت هلدینگ بوتیتا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت دکتر سماواتیان

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت صرافی حسین زاده

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت شرکت به ویرا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت موسسه تمدن

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت هلدینگ بوتیتا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت دکتر سماواتیان

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت صرافی حسین زاده

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت شرکت به ویرا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت موسسه تمدن

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت هلدینگ بوتیتا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت دکتر سماواتیان

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت صرافی حسین زاده

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت شرکت به ویرا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت موسسه تمدن

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت هلدینگ بوتیتا

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت دکتر سماواتیان

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت صرافی حسین زاده

نمایش مطلب


امضا قرارداد طراحی سایت شرکت به ویرا

نمایش مطلب


 

عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان البرز

کد عضویت نظام صنفی  : 26010068